Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
LED svítící přívěšek
Emos P3887 COB LED svítící přívěšek
ihned k expedici
41 Kč
| Typ: | LED svítící přívěšek |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 261 řet. 8fc 100L 10+5m CW TM
ihned k expedici
166 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Svícen na žárovku
Emos ZY2214 Svícen na žárovku E14 dřevěný bílý, hvězda, 48cm, vnitřní
ihned k expedici
322 Kč
| Typ: | Svícen na žárovku |
Polootevřená sluchátka
Koss RUK/ 40 - stříbrná
ihned k expedici
335 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Bezdrátová: | Ne |
Nástěnné svítidlo
Nowodvorski (3957) COLORADO 1xT5
ihned k expedici
137 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Vysoušeč vlasů
Bravo B-4675 bílá
ihned k expedici
576 Kč
| Příkon/výkon: | 1600 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Držák na televizi 26-50"
Sonorous Surefix 142
ihned k expedici
256 Kč
| Typ držáku: | Fixní |
| Nosnost: | 50 kg |
| Možnost naklápění: | Ne |
Rychlovarná konvice
Bravo Ani B-4689 béžová
ihned k expedici
358 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Béžová |
Šňůrový vypínač
Emos A1203 - 01910 šňůrový spínač průběžný
ihned k expedici
79 Kč
| Délka kabelu: | - m |
| Barva: | Černá |
Rychlovarná konvice
Bravo Nora B-4781 bílá
ihned k expedici
340 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Bílá |
Rychlovarná konvice
Bravo Nora B-4781 bílošedá
ihned k expedici
341 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Bílá, šedá |
Vánoční řetěz
Emos ZY1001 LED vánoční řetěz, 6,4m, studená bílá, programy
ihned k expedici
193 Kč
| Počet žárovek: | 128 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 6.4 m |
Vánoční řetěz
Emos ZY0807T 100LED vánoční řetěz, 10m, studená bílá
ihned k expedici
444 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Sekáček potravin
Bravo Cibo B-4719 bíločervený
ihned k expedici
605 Kč
| Příkon/výkon: | 320 W |
| Barva: | Bílá |
Profi vysoušeč vlasů
Bravo B-4998 modrý Forte s BLDC motorem
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 499 Kč
| Příkon/výkon: | 1600 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Modrá |
Profi vysoušeč vlasů
Bravo B-4998 bílý Forte s BLDC motorem
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 499 Kč
| Příkon/výkon: | 1600 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
