Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
LED žárovka
Emos ZQ3211 LED žárovka Classic Candle 4W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
51 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
Soundbar 3.1
Hisense HS312
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Dálkové ovládání: | Ano |
Vestavná myčka nádobí
Electrolux 300 AirDry EEA27200L
Doprava zdarma
ihned k expedici
10 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Počet sad: | 13 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Podlahový sáčkový vysavač
Bravo B-4943 zlatý
ihned k expedici
1 801 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Zlatá |
| Objem sáčku/nádoby: | 2.5 l |
Držák na televizi do 37"
Sonorous Surefix 211
ihned k expedici
308 Kč
| Typ držáku: | Fixní |
| Nosnost: | 25 kg |
| Barva: | Černá |
Sáčky do vysavače
Jolly LG1 (5ks) do vysav. LG, GOLD STAR
ihned k expedici
95 Kč
| Počet ks v balení: | 5 |
| Typ filtru: | Papírový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Pánev WOK s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1638 28 cm Black Rose Collection
ihned k expedici
519 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Sáčky do vysavače
Jolly PC 2 (5ks) do vysav.
ihned k expedici
86 Kč
| Počet ks v balení: | 5 |
| Typ filtru: | Papírový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-6572 Kastrol s titanovým povrchem 24 cm Primal Gloss Collection 2 poklice
ihned k expedici
687 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 4.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Aku zahradní fukar
Total TABLI2001 Fukar zahradní AKU, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
1 090 Kč
| Druh pohonu: | Akumulátorový |
| Foukání: | Ano |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Svítidlo se senzorem
Konnoc S-3545 3W LED COB
ihned k expedici
219 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | - |
Granitový kuchyňský dřez
Elleci QUADRA 105 G68 Spodní montáž
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 390 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Granitek |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Meteostanice
Bravo B-4913 s wifi
ihned k expedici
1 230 Kč
| Barva: | Černá |
| Budík: | Ano |
| Hodiny: | Digitální |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
