Zlevněné zboží
Celkem 1928 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96234) Venkovní nástěnné svítidlo TOLLERA 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
641 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39136) LED bodové svítidlo BREA 4xLED/5W/230V/12V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 367 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
579 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní zápustné svítidlo
Avide (9571125) d12cm, 6W, 4000K, 420lm
Poslední kus
ihned k expedici
138 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (96552) LED Bodové svítidlo SERAS 1xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00220) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 8W, 412 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
710 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95648) LED Bodové svítidlo FILIPINA 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
759 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | B |
Podhledové svítidlo
Kanlux (22116) MORTA B CT-DSO50 B podhledové bodové svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
167 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Immax (07077L) NEO HIPODROMO 07077L Smart LED závěsné svítidlo 120*30cm, 42W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 193 Kč
| Max. příkon zdroje: | 42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Stolní lampa
Rabalux 5778 Olaf stolní svítidlo E14 1X max. 25W
Poslední kus
ihned k expedici
474 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5945 Holly bílá/buk 3xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
777 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B30) NEO LITE PERFECTO 30x30cm, 24W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 731 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5584 Lois LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
170 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Polštář z paměťové pěny
Perdormire Memory Moore 9, 72x42x9 cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 078 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 72x42 |
| Tvar: | Obdélník |
Moderní jídelní židle
Alpi HELSINKI DUB LAK Leather look 4 hnědá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 800 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5049230P0) BOX ČERNÁ 2x4.5W SELV
Poslední kus
ihned k expedici
968 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | F |
Prostěradlo
Matějovský PROSTERADLO natur jersey s elastanem 100x200x40
Poslední kus
ihned k expedici
650 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 100x200 |
| Materiál: | Bavlna |
Závěsné svítidlo
Eglo (49736) STRAITON 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 143 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8463) Cameleon stínidlo DOVER černé
Poslední kus
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 900637 FUEVA 5 LED D160mm 11W/1350lm 3000K IP44 černá, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
