Zlevněné zboží
Celkem 1933 produktů
Stojací lampa
Rabalux 2219 LED stojací lampa ESTHER LED/19,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 927 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19.2 W |
| Barva: | Chrom lesklý |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39134) LED bodové svítidlo BREA 2xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 851 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní LED reflektor
Ledko (LEDKO/00042) LED reflektor se senzorem, LED, 30W, 2550 lm, 4000 (K), IP65
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
880 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2550 lm |
Podhledové svítidlo
Eglo 94519 LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5611 Balzac spot GU10 3X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
752 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
KM 1321-BL Stolní svítilna BARMA bílá
Poslední kus
ihned k expedici
722 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
Kanlux (29310) Chiro GU10 DSO-W vestavné svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
284 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 389 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Vestavný panel
Emos ZV2142 LED panel vestavný bílý 13W 1180lm neutrální bílý
Poslední kus
ihned k expedici
303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Zápustné svítidlo
Nowodvorski (9413) Svítidlo MOD bílé
Poslední kus
ihned k expedici
968 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční osvětlení
Immax (07735L) NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 10m, 100ks RGB diod, WiFi, TUYA
Poslední kus
ihned k expedici
1 206 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 10 m |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 88475 DAKAR 1 Bodové svítidlo 3xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 183 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1089 SPOT RELIGHT GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
42 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Motorový rošt
Ahorn PORTOFLEX MOTOR 90x210 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 410 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 210 cm |
Moderní jídelní židle
Signal RICARDO šedá, typ. 06
Poslední kus
ihned k expedici
2 390 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stůl
Signal Prima B jantarové sklo+ořech 74x74 cm
Poslední kus
ihned k expedici
3 690 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97484 CALDIERO-C E27 1X9W 950 lm IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 203 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Nerezová |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 199 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Jídelní stůl z masivu
Gregory Topaz 4 dub masiv 140x90x22 olej+vosk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Závěsné svítidlo
Eglo 98876 LED ERVIDEL 6x480lm 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
