Zlevněné zboží
Celkem 1899 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5977 Bodové svítidlo ATI 2xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96234) Venkovní nástěnné svítidlo TOLLERA 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
641 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39136) LED bodové svítidlo BREA 4xLED/5W/230V/12V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 377 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (96552) LED Bodové svítidlo SERAS 1xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00220) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 8W, 412 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
710 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo (96164) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058131PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
493 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533023016) LED bodové stropní svítidlo Phase
Poslední kus
ihned k expedici
1 136 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 761 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Stropní svítidlo
Rabalux 5569 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
164 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Nipeko NOW (8896) Svítidlo set bílé-zlaté
Poslední kus
ihned k expedici
932 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo 99144 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1200lm 10,5W WW
Poslední kus
ihned k expedici
388 Kč
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (39284) ANTELAO LED/32W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 458 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Konferenční stolek
Signal ATLANTA D II černá mat 2v1 53x53 cm
Poslední kus
ihned k expedici
4 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (5528) lustr industrial bílý, E27
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
KM (62010072) KM1311-červená LOTUS 5,3W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | G |
Pohovka s rozkladem
Morel Tuscullum II, 285x90 područky + rozklad, látka : Lincoln 01N/ plastik
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
37 900 Kč
| Šířka (cm): | 285 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Krémová |
Dekorační polštář
Pip Studio Salento Roll Cushion Off-whitte 22x70cm
Poslední kus
ihned k expedici
990 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Rozměr: | 22x70 |
| Tvar: | Ovál |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
