Zlevněné zboží
Celkem 1898 produktů
Stropní svítidlo
Philips (333623116) Stropní svítidlo LED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95648) LED Bodové svítidlo FILIPINA 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 006 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | B |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (6840) LUCE Závěsné svítidlo 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 775 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5569 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
164 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Nipeko NOW (8896) Svítidlo set bílé-zlaté
Poslední kus
ihned k expedici
932 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo 99144 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1200lm 10,5W WW
Poslední kus
ihned k expedici
388 Kč
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 98654 ARISCANI na lanku 10xE27/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
8 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Konferenční stolek
Jela Konferenční stolek BRIO-KLS -bílá lesk/pacific ořech (P03129)
Poslední kus
ihned k expedici
4 990 Kč
| Barva: | Bílá lesk |
Lustr
Immax 07021L NEO AGUJERO Smart závěsné svítidlo 60cm 39W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 134 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Maytoni M C051CL-01B Focus S C051CL-01B, 1xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
534 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Prachotěsné svítidlo
Emos ZT4220 LED prum svítidlo FESTY 55W
Poslední kus
ihned k expedici
1 303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570815) MARSEILLE IP54, 8W, 380lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 017 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
Lustr na lanku
Eglo 31572 PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 130 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Ergonomický polštář
Tempur Ombracio 60x50 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 990 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 60x50 |
| Tvar: | Různý |
Věšák
Ton LOGS 712107/008 buk, B123 ,lak
Poslední kus
ihned k expedici
1 000 Kč
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Dřevo |
| Výška (cm): | 25 cm |
Stropní svítidlo
Rabalux 71126 Engon LED 18W, D27cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
429 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Lemir (2973) Lustr 3R TERU 3xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 416 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Venti (9552096) lustr plast WILA prúhledný E27
Poslední kus
ihned k expedici
498 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Palnas (62001548) MAMBO závěs 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 957 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 98876 LED ERVIDEL 6x480lm 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Kanlux (26683) ASPËN LED koupelnové IP44, 8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
458 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 590 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
