Zlevněné zboží
Celkem 1932 produktů
Nůž na rajčata
CS Solingen CS 001308
ihned k expedici
131 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Typ nože: | Na rajčata |
Tyčový mixér
Bravo B 4487 Bruno fialový
ihned k expedici
246 Kč
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Barva: | Fialová |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Vánoční osvětlení
Relux RXL 258 Nano 30LED AA CW TM
ihned k expedici
37 Kč
| Počet žárovek: | 30 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 3.3 m |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic Candle 4W E27 Teplá bílá
ihned k expedici
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
Zastřihovač vousů
Concept ZA7040 Barber 2v1
ihned k expedici
782 Kč
| Napájení: | Aku (Li-ion) |
| Doba provozu: | 45 min |
| Pouzdro: | Ne |
Kuchyňská váha
Bravo B 5112 stříbrná
ihned k expedici
241 Kč
| Nosnost: | 10 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Odchylka: | 0.001 kg |
Topinkovač
Bravo B 4536 TORENTO BÍlÁ
ihned k expedici
678 Kč
| Příkon/výkon: | 850 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet topinek: | 2 |
Rychlovarná konvice
Bravo B 4574 LEA STŘÍBRNÁ
ihned k expedici
676 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Stříbrná |
Rychlovarná konvice
Concept RK3171
ihned k expedici
1 199 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá/nerezová |
Sáčky do vysavače
koma ZE01S, 25 ks
ihned k expedici
322 Kč
| Počet ks v balení: | 4 |
| Typ filtru: | Látkový sáček |
LED kempingová svítilna
Nedes FCL01 2x bílá 1W + 1x červená
ihned k expedici
146 Kč
| Typ: | LED svítilna |
Bezdotykový odpadkový koš
Helpmation ELEGANT 30 l AK5514
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 590 Kč
| Barva: | Černá/nerezová |
| Celkový objem: | 30 l |
| Materiál: | Ocel |
Dotykový tablet
Lenovo IDEA TAB 11 5G 8/256GB ZAFM0053CZ
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 390 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
LED žárovka
Emos ZQ7220 Classic R50 4W E14 teplá bílá
ihned k expedici
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6150 10 ks Burgundy Metallic Line
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 899 Kč
| Počet kusů v sadě: | 10 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
