Zlevněné zboží
Celkem 1926 produktů
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6757 LED bodové svítidlo AGATA GU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8271 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 450 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Podhledové svítidlo
Eglo (94046) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
209 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo (96581) LED Stropní svítidlo OBIEDA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
928 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (97031) LED Stolní lampa TARANDELL 1xLED/6,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Typ: | Stolní lampa |
| Barva: | Matný chrom |
| Výška: | 44.5 cm |
Podhledové svítidlo
Eglo (96164) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058131PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
493 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533023016) LED bodové stropní svítidlo Phase
Poslední kus
ihned k expedici
1 136 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 761 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8121 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
637 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98704) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
624 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5982 Peter 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900501) SUN-RISE 48W 5200lm RGB Tuya ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 942 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (85981) TROY 3 E27, 1X60W
Poslední kus
ihned k expedici
719 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5049230P0) BOX ČERNÁ 2x4.5W SELV
Poslední kus
ihned k expedici
1 094 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | F |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet černá/chrom/skořice Bluvel 4215
Poslední kus
ihned k expedici
1 500 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Stropní svítidlo
Palnas (61001005) RENY LED 30W, 4200K/2550lm, d40cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 620 Kč
| Max. příkon zdroje: | 26 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 71061 Zentai E14 1x MAX 40W černá/ satin sklo
Poslední kus
ihned k expedici
990 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | - |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 090 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Stropní svítidlo
Eglo 901471 ROVITO-Z
Poslední kus
ihned k expedici
1 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
