Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
Kulma na vlasy
Bravo B 4325 černo fialová
ihned k expedici
443 Kč
| Příkon/výkon: | 35 - 38 W |
| Barva: | Černá/fialová |
Sada nožů
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks
ihned k expedici
1 648 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12 cm, 20 cm, 23 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Stolní lampa
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V
ihned k expedici
558 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | G |
BT reproduktor
Nexby Wawe 24 W
ihned k expedici
575 Kč
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Dálkové ovládání: | Ne |
Držák na televizi 23-42"
Omega FIR OUTV200FM, 23-42" pohyblivý
ihned k expedici
527 Kč
| Typ držáku: | Polohovatelný |
| Nosnost: | 25 kg |
| Barva: | Černá |
Odstředivka
Thomas CENTRI 776 SEK
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 041 Kč
| Náplň: | 4.5 kg |
| Maximální otáčky: | 2800 |
| Hloubka: | 35 cm |
Kávové kapsle
Nescafé Dolce Gusto CHOCCOCINO, 8 ks 40014336
ihned k expedici
137 Kč
| Počet kapslí/podů v balení: | 1 |
Čelovka
Emos P3531 3x AAA, 1x LED + 1x COB + 1x CREE XPG
ihned k expedici
217 Kč
| Typ: | Svítilna |
| Světelný tok: | 330 lm |
LED žárovka
Emos Classic Candle 4W E14 Teplá bílá
ihned k expedici
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos ZQ3221 LED-C38 žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V
ihned k expedici
210 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Reproduktory 5.1
Fenda F&D F3800X 5.1, bluetooth, USB, SD - černé
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 901 Kč
| Barva: | Černá |
Držák na televizi 30-70"
Omega OUTV600F
ihned k expedici
301 Kč
| Typ držáku: | Naklápěcí |
| Nosnost: | 35 kg |
| Barva: | Černá |
LED žárovka
Emos ZQ8370 LED žárovka Classic MR16 9W GU10 teplá bílá
ihned k expedici
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2480 Sada nožů ve stojanu 7 ks Black Silver Collection
ihned k expedici
570 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, porcovací, univerzální, loupací |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6887 18 ks Carbon PRO Line
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 832 Kč
| Počet kusů v sadě: | 18 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Vánoční řetěz
Retlux RXL 381 Nano 30LED AA RDCW TM
ihned k expedici
80 Kč
| Počet žárovek: | 30 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 3 m |
Rychlovarná konvice
Bravo B 4306
ihned k expedici
648 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Barva: | Nerezová |
Vysoušeč vlasů
Bravo B 4323 zelený
ihned k expedici
454 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Zelená |
Rychlovarná konvice
Bravo B 4574 Lea nerez
ihned k expedici
740 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Nerezová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
