Zlevněné zboží
Celkem 1927 produktů
Sportovní sluchátka
Platinet IN-EAR EARPHONES + MIC SPORT + ARMBAND PM1070 BLUE
ihned k expedici
134 Kč
| Barva: | Modrá |
| Bezdrátová: | Ne |
Prodlužovačka
Emos P1600 Samostatná 6 zásuvka s vypínačem DG-F806KC
ihned k expedici
139 Kč
| Barva: | Bílá |
Rychlovarná konvice
Bravo Nora B-4781 bílošedá
ihned k expedici
341 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Bílá, šedá |
Vánoční řetěz
Emos ZY0807T 100LED vánoční řetěz, 10m, studená bílá
ihned k expedici
444 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Rychlovarná konvice
Bravo Sylva B-4900 černá
ihned k expedici
667 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Profi vysoušeč vlasů
Bravo B-4998 bílý Forte s BLDC motorem
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 499 Kč
| Příkon/výkon: | 1600 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
LED pásek
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Stolní lampa
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá
Poslední kus
ihned k expedici
299 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W
Poslední kus
ihned k expedici
239 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5407 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
219 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo 93875 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Chromová/ bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
359 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Kolarz (0051.71.6) TL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 24cm, H 50cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 861 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 3439 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 1560 lm |
Stojací lampa
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 216 řetěz 500LED 50+5m CW TM
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva světla: | Studená bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
