Zlevněné zboží
Celkem 1928 produktů
LCD osobní váha
BOMANN CB 1401
ihned k expedici
480 Kč
| Nosnost: | 130 kg |
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Plast |
Kuchyňský robot
Krups KA 3031 CE
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 584 Kč
| Příkon/výkon: | 900 W |
| Objem pracovní nádoby: | 4 l |
| Barva: | Bílá |
Sáčky do vysavače
Jolly MAX E 1 (4+1ks) do vysav. ELECTROLUX
ihned k expedici
118 Kč
| Počet ks v balení: | 4 |
| Typ filtru: | Látkový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
USB Flash disk
Platinet PMFEC16B X-DEPO adapt. USB-C - 16 GB černá
ihned k expedici
209 Kč
| Kapacita: | 16 GB |
USB Flash disk
Platinet PMFEC16BL X-DEPO adapt.USB-C - 16 GB modrá
ihned k expedici
190 Kč
| Kapacita: | 16 GB |
Radiopřijímač s CD
Panasonic RX-D552E-K
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 065 Kč
| Barva: | Černá |
| DAB Tuner: | Ano |
Rychlovarná konvice
Bravo Ani B-4689 béžová
ihned k expedici
358 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Béžová |
USB Flash disk
Platinet PMFEC16S X-DEPO adapt. USB-C - 16 GB stříbrná
ihned k expedici
190 Kč
| Kapacita: | 16 GB |
Notebook 15,6"
Acer Aspire 3 - 15,6''/N5000/2*4G/256SSD/W10 černý (NX.HE3EC.004)
Doprava zdarma
ihned k expedici
10 962 Kč
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ procesoru: | Intel Pentium Silver |
| Operační paměť (RAM): | 8 GB |
UHD LED televize
Hisense 100L5F-B12
Doprava zdarma
ihned k expedici
69 999 Kč
| Úhlopříčka: | 254 cm |
| Barva: | Černá/šedá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
Horkovzdušná fritéza
Bravo B-4844 TORIDO 1500W
ihned k expedici
1 174 Kč
| Maximální obsah: | 3 l |
| Displej: | LED displej |
| Časovač: | Ano |
Horkovzdušný ventilátor
Domo DO7325F
ihned k expedici
608 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá, černá |
Lineární halogenová žárovka
Emos ZE0203
ihned k expedici
74 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | R7s |
| Příkon/výkon: | 140 W |
LED žárovka
Forever JDR E27 SMD 24LED 5W
ihned k expedici
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.5 W |
Vysoušeč vlasů
Bravo Lora B 4323 černo růžová
ihned k expedici
422 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Černá, růžová |
Stolní mixér
Bravo Frulla B-4970
ihned k expedici
1 506 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Nerezová |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Sekáček potravin
Bravo Cibo B-4719 bíločervený
ihned k expedici
605 Kč
| Příkon/výkon: | 320 W |
| Barva: | Bílá |
Dvouplotýnkový elektrický vařič
Bravo B-4988
ihned k expedici
808 Kč
| Příkon/výkon: | 2500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Bílá |
Profi vysoušeč vlasů
Bravo B-4998 černý Forte s BLDC motorem
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 499 Kč
| Příkon/výkon: | 1600 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Černá |
Profi vysoušeč vlasů
Bravo B-4998 modrý Forte s BLDC motorem
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 499 Kč
| Příkon/výkon: | 1600 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Modrá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
