Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
Okenní síť proti hmyzu
Extol Craft (99130), 150x180cm, bílá, PES
ihned k expedici
159 Kč
| Určení: | Sítě proti hmyzu |
| Výška: | 150 cm |
| Šířka: | 180 cm |
Moderní jídelní židle
Alpi AUREA chair dub-224, Wild oak, kůže-905
Doprava zdarma
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
ihned k expedici
6 475 Kč
| Dekor: | Divoký dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Rohová sedací souprava s úložným prostorem a matrací
Alpi DELPHI S01 s matrací - látka B, Benett 9516 (lahvově zelená)
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
ihned k expedici
45 900 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Noční orientační svítidlo
Rabalux 2282 PUMPKIN světelný senzor, 3000K, 0,5W, 5lm
Poslední kus
ihned k expedici
139 Kč
Rohová sedací souprava s polohovatelnými opěrkami hlavy
Alpi LORIA SO1 - látka B, Harrison 9516
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
41 900 Kč
| Šířka (cm): | 271.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Rohová sedací souprava s funkcí rozkladu a úložným prostorem
Alpi SOHO 01 - látka B, Keila 9981
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
28 690 Kč
| Šířka (cm): | 252.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43463 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, modrá/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stojací lampa
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Okenní síť proti hmyzu
Extol Craft (99106), 90x150cm, bílá, PES
ihned k expedici
129 Kč
| Určení: | Sítě proti hmyzu |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 150 cm |
Odstraňovač plevele
Extol Craft 975000 odstraňovač plevele s pojezdovými kolečky
ihned k expedici
219 Kč
| Typ: | Vytrhávač plevele |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43193) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, růžová, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Růžová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43195) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, šedá, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1226 Burgundy Metallic Line 15 ks
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 684 Kč
| Počet kusů v sadě: | 15 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43197 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, světle šedá/růžová, oboustranná, univerzální velikost
ihned k expedici
236 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | šedá, růžová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Okenní síť proti hmyzu
Extol Craft (99110), 100x130cm, bílá, PES
ihned k expedici
119 Kč
| Určení: | Sítě proti hmyzu |
| Výška: | 100 cm |
| Šířka: | 130 cm |
Svinovací metr
Extol Premium 3171L metr svinovací, 2m, š. pásku 8mm
ihned k expedici
45 Kč
| Rozsah měření do:: | 2 m |
Elektrický ohřívač vody
DZD Dražice OKCE 200
Záruka 5 let
ihned k expedici
9 990 Kč
| Celkový objem: | 199 l |
| Umístění: | Vertikální |
| Energetická třída: | C |
Okenní síť proti hmyzu
Extol Craft (99122), 130x150cm, bílá, PES
ihned k expedici
149 Kč
| Určení: | Sítě proti hmyzu |
| Výška: | 130 cm |
| Šířka: | 150 cm |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSIC 3M27 C
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 220 kulič. 100LED 10+5m WW TM
ihned k expedici
421 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 15 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
