Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Total THT230606 kleště štípací boční, industrial, 160mm, CrV |
skladem
|
150 Kč | |
| 2 |
|
Total THT115102 kabelové, heavy duty, industrial, 250mm |
skladem
|
195 Kč | |
| 3 |
|
ECG KM 150 Minimo Black |
ihned k expedici
|
899 Kč |
Celkem 1060 produktů
Elektrický gril
Taurus MAXIMS PLUS
ihned k expedici
499 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stojanový |
Podlinkové svítidlo
Avide LED Strip Cabinet 60cm IP44 9W senzor SMD2835 66LED 4000K
ihned k expedici
632 Kč
Hasák
Extol Premium (8813222) 90°, kovaný, 420mm, čelisti 1,5”, max. rozsah 55mm, CrV
ihned k expedici
629 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98704) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
624 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Vánoční osvětlení
Emos D4CC01 LED vánoční rampouchy, 3,6 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, programy
ihned k expedici
618 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5977 Bodové svítidlo ATI 2xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 97012 LED Stropní svítidlo LITAGO 4xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570074) stropní LED MERKUR 22 okuh IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
607 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Řezač trubek
Extol Premium (8848015) s odhrotovačem, 3-42mm, (O 1/8"-1 5/8"), řezací kolečko 20x6x4,8mm, HSS
skladem
599 Kč
| Typ: | Řezačka trubek |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 3-42 mm |
Klíč nastavitelný
Fortum (4770110) klíč nastavitelný, 250 mm/10“, 0-33mm, M6-M20, 61CrV5
skladem
599 Kč
Kulma na vlasy
Taurus VOLUME STYLER
ihned k expedici
199 Kč
| Příkon/výkon: | 41 W |
| Barva: | Černá, zlatá |
| Funkce ionizace: | Ne |
Klíč na kola
Total THTRCW40231 Klíč na kola, industrial, 40cm
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
590 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
589 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
