Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Extol Craft (7532) + sada nýtů 60ks, pro trhací nýty 2,4-3,2-4,0-4,8mm z hliníku |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Taurus AP2030 |
ihned k expedici
|
1 499 Kč | |
| 3 |
|
Total THT113126 kleště štípací pákové, industrial, 300mm/12", CrV |
skladem
|
320 Kč |
Celkem 1060 produktů
Stolní lampa
Rabalux 4978 Rozin Stolní lampa E14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Chromová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLUE materiál: glass (28910) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (94075) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
663 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Dláta řezbářská
Extol Premium (8812405) sada 12ks, délka 200mm, v dřevěné krabici, tvrzené na HRC 58-60, CrV
ihned k expedici
659 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8680 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
659 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8150 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 75546 venkovní svítidlo 2xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
645 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 2x10W |
| Barva: | Bílá |
Kuchyňské náčiní
Berlingerhaus BH-6331 Kuchyňské náčiní s nástěnným držákem 7 ks Purple Eclipse Collection
skladem
639 Kč
Nepromokavá plachta
Extol Craft (11114) 6x10m
ihned k expedici
639 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1000 cm |
| Délka: | 600 cm |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8739 Venkovní stropní svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Patina |
Nerezový hrnec
Pyramis 20 STEEL LINE 2,5l 014005701
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nerezový hrnec
Pyramis 24 ZEON 5,2l 015224201
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
