Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Extol Premium (8819105) sada 32ks, nástavec magnetický 115mm, pinzeta, CrV |
ihned k expedici
|
377 Kč | |
| 2 |
|
Total THT5116118 nůž kovový s výměnným břitem, 19mm, 5ks břitů, SK5 |
skladem
|
185 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
499 Kč |
Celkem 1060 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6342 Stropní svítidlo AUREL 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
732 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 216 řetěz 500LED 50+5m CW TM
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva světla: | Studená bílá |
Tyčový mixér
Taurus BAPI 800 PLUS INOX WHITE
ihned k expedici
559 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Bílá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Stropní svítidlo
Rabalux 2669 Lois stropní svítidlo LED 24W 1700 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
724 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Rabalux 3839 Charles E27 2x MAX 60W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
719 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podlinkové svítidlo
Nipeko TL 4076/10 Kuchyňské LED svítidlo výklopné šedé s kabelem 10W 800lm
skladem
719 Kč
Rychlovarná konvice
ECG RK 1740
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Nerezová |
Stolní mixér
Concept SM3365 smoothie
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Pulsní spínač: | Ne |
| Materiál: | Tritan |
Vánoční osvětlení
Emos ZY 0815T vánoční osvětlení 240 LED vánoční řetěz, 24m, multicolor
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 24 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2031T vánoční osvětlení 288Led XMAS Cluster 2,4m blue
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
Epilátor
Rowenta EP1110F0
ihned k expedici
699 Kč
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Holící hlava: | Ano |
| Masážní systém: | Ano |
Podlinkové svítidlo
Nipeko TL 4103/10 Svítidlo pod linku LED 10W bílé stmívatelné
Poslední kus
ihned k expedici
698 Kč
RuČní šlehač s mísou
Taurus PRIMA COMPLET
ihned k expedici
599 Kč
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Barva: | Bílá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Štípací kleště
Total THT113306 kleště štípací pákové, industrial, 760mm/30", CrV
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
690 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5610 Balzac spot GU10 2X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
688 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
