Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Extol Premium (8818110) prodloužené, MULTI-LOCK, sada 11ks, CrV |
ihned k expedici
|
529 Kč | |
| 2 |
|
Total THT281006 industrial, 250mm, CrV |
skladem
|
185 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá |
ihned k expedici
|
299 Kč |
Celkem 1060 produktů
Nůž lovecký
Extol Premium (8855300) nerez, 230/110mm, celková délka 230mm, délka čepele 110mm, s nylonovým pouzdrem na opasek, NEREZ
skladem
772 Kč
Nůž lovecký
Extol Premium (8855304) nerez, 290/170mm, celková délka 290mm, délka čepele 170mm, s nylonovým pouzdrem na opasek, NEREZ
skladem
772 Kč
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6545 GRANDO 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
769 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vysoušeč vlasů
Taurus FASHION 2500
ihned k expedici
599 Kč
| Příkon/výkon: | 2400 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Barva: | Černá/červená |
LED svítidlo
Teslux TDP20SW3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95644) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5611 Balzac spot GU10 3X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
752 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8740 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
751 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antická bronz, bílá |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (96552) LED Bodové svítidlo SERAS 1xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Kontaktní gril
Taurus GRILL & CO LEGEND
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Barva: | Černá/šedá |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Stropní svítidlo
Eglo (94071) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,95W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
746 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Kleště lisovací/krimpovací
Fortum 4770495 kleště lisovací/krimpovací na dutinkové konektory šestihran, 0,08-10mm2
skladem
739 Kč
Stolní mixér
Taurus OPTIMA EASY GLASS
ihned k expedici
599 Kč
| Příkon/výkon: | 450 W |
| Barva: | Černá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
