Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Extol Craft (53146) sada 49ks, CrV |
ihned k expedici
|
479 Kč | |
| 2 |
|
Total THT11561 kabelové, industrial, 160mm |
skladem
|
117 Kč | |
| 3 |
|
Total THT113246 kleště štípací pákové, industrial, 600mm/24", CrV |
skladem
|
490 Kč |
Celkem 1060 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570827) VENICE venkovní svítidlo 9W, 433lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
859 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Antracitová |
Hasák
Extol Premium (8813223) 90°, kovaný, 530mm, čelisti 2”, max. rozsah 67mm, CrV
ihned k expedici
849 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8681 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
823 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ patina |
Kontaktní gril
Taurus STEAKMAX 2600
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2600 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stolní |
Stropní svítidlo
Avide (9570075) stropní LED MERKUR 22x22 IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Energetická třída: | G |
Nerezový hrnec
Pyramis 24 STEEL LINE 3,9l 014005901
ihned k expedici
659 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.9 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Stolní lampa
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
794 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo 93782 LED stropní svítidlo RONCATO 3xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
790 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570822) TAIPEI venkovní svítidlo IP54, E27
Poslední kus
ihned k expedici
790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Antracitová |
Elektrikářský klíč
Total THIADW101 Elektrikářský klíč nastavitelný, 250 cm, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
790 Kč
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8737 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
787 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Měděná |
Stropní svítidlo
Rabalux 3949 Stropní svítidlo ETERNA 1xE27/60W/230V
skladem
784 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
