Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Extol Craft (77901) délka 305mm |
ihned k expedici
|
221 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (92323) držák L-typ magnetický na laser/kameru, 1/4" šroub |
skladem
|
147 Kč | |
| 3 |
|
Total THT2K0302 sada 3ks, industrial, 1000V, CrV |
ihned k expedici
|
490 Kč |
Celkem 1060 produktů
Stropní svítidlo
Eglo 96677 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
977 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Stolní lampa
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá/ měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lávová lampa s reproduktorem
Rabalux 6949 Carnival LED 5W
ihned k expedici
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7976 Jezábel závěsné svítidlo E27 1X max. 60W
Poslední kus
ihned k expedici
932 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Nipeko NOW (8896) Svítidlo set bílé-zlaté
Poslední kus
ihned k expedici
932 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (96064) LED Koupelnové svítidlo PANDELLA 1 LED/7,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
930 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 7.4 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
Barmanská sada
Excellent (KO-A12405600) 4 ks nerez černá
skladem
925 Kč
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá/nerezová |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 1448 Albina nástěnné svítidlo LED 8W 450lm 4000K IP23
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Maytoni C032CL- L12W4K ZON stropní 1300lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Obrazové svítidlo
Rabalux 3909 Obrazové svítidlo PICTURE SLIM LED/8W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
903 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 7774 Inverness WIFI, d280, 1300lm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
902 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 4504 Alfons Nástěnná lampa 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Klíče ploché
Fortum (4730101) klíče ploché, sada 9ks, 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x17, 18x19, 20x22, 24x27, 30x32mm, 61CrV5
skladem
899 Kč
Rychlovarná konvice
Concept RK4130
ihned k expedici
899 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Mlýnek na kávu
ECG KM 150 Minimo Black
ihned k expedici
899 Kč
| Příkon/výkon: | 120 W |
| Barva: | Černá |
| Kapacita zásobníku na zrna: | 30 g |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 78908 LATINA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
897 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Bílá, šedá |
Stolní lampa
Eglo 97794 Stolní lampa VALLASPRA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Champagne, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5732 John 930lm, 3000K, 486mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
895 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 930 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
