Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Total THT1K0511 Kleště mini, sada 6ks |
ihned k expedici
|
410 Kč | |
| 2 |
|
Total THWS010901 Postřikovač zahradní - sprcha, 9funkční, ABS, ABS |
ihned k expedici
|
145 Kč | |
| 3 |
|
Total THT250FL1206 Šroubovák s hroty, sada 12ks, CrV |
skladem
|
133 Kč |
Celkem 1061 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8245 Venkovní nástěnné svítidlo KONSTANZ 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 150 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6344 AUREL 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6343 AUREL 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 104 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Klíče očkové
Extol Premium (6233) sada 12ks, 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27, 25x28, 30x32mm, CrV
skladem
1 099 Kč
Podhledové svítidlo
Eglo 32737 LED Stmívatelné podhledové svítidlo FUEVA-C LED/5,4W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 085 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 95282 LED koupelnové svítidlo LED CAPRI 1xLED/11W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 084 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Světelný tok: | 850 lm |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Pekáč / hrnec
Blaumann BL 1005 s poklicí nerez 32 cm Gourmet Line
skladem
1 075 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Materiál: | Nerez |
Rychlovarná konvice
Berlingerhaus BH-9339 Rychlovarná konvice 1,7 l Metallic Line Aquamarine Edition
skladem
1 075 Kč
Pekáč
Berlingerhaus BH-6491 litinový s poklicí 20 cm Black Rose Collection
skladem
1 066 Kč
| Celkový objem: | 2.75 l |
| Materiál: | Litina |
Stolní lampa
Eglo (49274) Stolní lampa CARDIGAN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 062 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá/ patina |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900505) stropní Coockies 48W ovladač
ihned k expedici
1 022 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (98386) BELESER Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 014 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 98192 Závěsné svítidlo CAMARGO E27 1x40W černá / bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 001 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Smart zásuvka
Immax (07048L) NEO Smart zásuvka 16 A 3680W Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5982 Peter 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 3904 Lustr stahovací ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
