Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Extol Craft (7563) 610mm/3,5", pro trubky do 75mm |
ihned k expedici
|
529 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8855110) zavírací nerez, 170/100mm, délka otevřeného nože 170mm, délka zavřeného nože 100mm, kvalitní dřevěná rukojeť |
ihned k expedici
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8855400) s vrstvou diamantového prachu, délka 26cm, P400 |
ihned k expedici
|
445 Kč |
Celkem 1061 produktů
Lustr
Eglo 49387 Lustr SOMERTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 277 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 238 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Stolní lampa
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén
Poslední kus
ihned k expedici
1 227 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94848) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 212 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533341716) LED bodové stropní svítidlo Fremont
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 96985 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
1 208 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3950 Stropní svítidlo ETERNA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 202 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Klíče očkoploché
Fortum (4730201) klíče očkoploché, sada 16ks, 6-7-8-9-10-11-12-13-14-16-17-18-19-21-22-24mm, 61CrV5
skladem
1 199 Kč
Kleště nýtovací
Fortum (4770620) kleště nýtovací pro nýtovací matice, M3-M6, 200mm, CrMoV
skladem
1 190 Kč
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 99268 LED Koupelnové stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V IP44
skladem
1 190 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
Taška na nářadí
Total THT36L01 Taška na nářadí, industrial, 21kapes + kapsa na metr, 40 cm
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 190 Kč
Stolní lampa
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster
Poslední kus
ihned k expedici
1 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96037) LED nástěnné svítidlo METRASS 1xLED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 172 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98544 Nástěnné svítidlo FELONICHE
Poslední kus
ihned k expedici
1 170 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Eglo 96686 LED Stmívatelné nástěnné stropní svítidlo CAPASSO-C LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 162 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stolní lampa
Rabalux 7257 Fabiola matná černá/ opálové sklo E27 1X MAX 40W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 159 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá matná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (94881) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 155 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Světelný tok: | 510 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
