Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Extol Premium (8819105) sada 32ks, nástavec magnetický 115mm, pinzeta, CrV |
ihned k expedici
|
377 Kč | |
| 2 |
|
Total THT5116118 nůž kovový s výměnným břitem, 19mm, 5ks břitů, SK5 |
skladem
|
185 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
499 Kč |
Celkem 1060 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6342 Stropní svítidlo AUREL 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
732 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6343 AUREL 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 104 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní lustr
Rabalux 8660 Venkovní závěsné svítidlo LIDA 1xE27/23W
Poslední kus
ihned k expedici
1 982 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39136) LED bodové svítidlo BREA 4xLED/5W/230V/12V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 377 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (94075) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
663 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Kolarz (0011.60) WL CASABLANCA NOVA, lackiert / Weiss, 1 flg., R7S 78mm, 120W, IP20, L 10cm, B 24cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 470 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Kolarz (0342.12.5) DL ONTARIO, Chrom, 2 flg., E27, 60W, L 31cm, B 31cm, H 10cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Bílá, chrom |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 761 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 92599 LED bodové svítidlo BUZZ 6xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 777 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Energetická třída: | E |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5610 Balzac spot GU10 2X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
688 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5611 Balzac spot GU10 3X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
752 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7976 Jezábel závěsné svítidlo E27 1X max. 60W
Poslední kus
ihned k expedici
932 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 49387 Lustr SOMERTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 277 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98704) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
624 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 5057 Carmella LED Stropní svítidlo LED/50W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 389 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Rabalux-6299 OTHELLO LED stmivatelny lustr na lanku LED/36w/230v DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 812 Kč
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5982 Peter 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 5660 Ludmilla LED 24W závěsné 47cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 175 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Nástěnné svítidlo
Esto (70117) KAIRO CL D30 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
545 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
