Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Extol Premium (8818110) prodloužené, MULTI-LOCK, sada 11ks, CrV |
ihned k expedici
|
529 Kč | |
| 2 |
|
Total THT281006 industrial, 250mm, CrV |
skladem
|
185 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá |
ihned k expedici
|
299 Kč |
Celkem 1060 produktů
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5723 LED Nástěnné koupelnové svítidlo RUBEN 2xLED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
1 804 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 6341 AUREL 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
247 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (95566) LED lustr AGRELA 2xLED/14,4W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 643 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Podhledové svítidlo
Eglo (31677) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96037) LED nástěnné svítidlo METRASS 1xLED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 172 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (96552) LED Bodové svítidlo SERAS 1xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (94617) LED koupelnové svítidlo TORRETTA 1xLED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 598 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Stropní svítidlo
Eglo (96671) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní lampa
Kolarz (268.70.3) TL WESTMINSTER SW/GR/ 1xE27/ 100W, IP54, D 25cm, H 65cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 891 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Výška: | 65 cm |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (A1307.61.6) WL SAND NICKEL GEB. E14/40W, Schirm beige oval 28x11 mit Schalter, B 28cm, H 22cm, A 13cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8796 LED Venkovní stropní svítidlo AUSTIN LED/20W/230V IP65
Poslední kus
ihned k expedici
2 349 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Philips (3434211P0) LED koupelnové nástěnné svítidlo Seabird 34342/11/P0 1x4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
1 314 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Stojací lampa
Eglo 94701 Stojací lampa BORGILLIO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 768 Kč
| Typ: | Stojací lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 761 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Stropní svítidlo
Rabalux 5588 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Nipeko NOW (8896) Svítidlo set bílé-zlaté
Poslední kus
ihned k expedici
932 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 97012 LED Stropní svítidlo LITAGO 4xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 796 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 4504 Alfons Nástěnná lampa 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ideal Lux (137032) VERSUS SP168 ROUND
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 038 Kč
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Rabalux 7774 Inverness WIFI, d280, 1300lm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
902 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
