Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Total THT11561 kabelové, industrial, 160mm |
skladem
|
117 Kč | |
| 2 |
|
Total THT113246 kleště štípací pákové, industrial, 600mm/24", CrV |
skladem
|
490 Kč | |
| 3 |
|
Total THT2K0302 sada 3ks, industrial, 1000V, CrV |
ihned k expedici
|
490 Kč |
Celkem 1061 produktů
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5895 LED Nástěnné koupelnové svítidlo ANTONIA 2xLED/12W
Poslední kus
ihned k expedici
2 020 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 2360 lm |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5977 Bodové svítidlo ATI 2xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8049 Venkovní nástěnné svítidlo ALVORADA 2xE27/20W
Poslední kus
ihned k expedici
471 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39134) LED bodové svítidlo BREA 2xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 851 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95644) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (0290.61) WL STIEGEL, Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, L 8cm, B 30cm, A 12cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Esto (780151A) LINE DL StB90 H12 Acryl
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 881 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93811 LED bodové svítidlo LIANELLO 3xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kolarz (731.U12.4.124) DL NONNA / Farfalla, 2 flg., E14, 60W, D 30cm, H 7cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
Závěsné svítidlo
Eglo 96985 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
1 208 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5577 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
136 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 95282 LED koupelnové svítidlo LED CAPRI 1xLED/11W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 084 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Světelný tok: | 850 lm |
Nástěnné svítidlo
Nipeko MT3499 Svít.LED chrom vyp 3W
Poslední kus
ihned k expedici
534 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 99345 Lustr na lanku CREMELLA 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 337 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vestavné svítidlo
Avide (9571205) panel vestav.12x12 6W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo 99144 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1200lm 10,5W WW
Poslední kus
ihned k expedici
388 Kč
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 39888 stolní lampa BALNARIO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 467 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07061L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 157 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Stojací lampa
Nowodvorski (9736) Lampa MOSS FL černá 162cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 237 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 3 |
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 338 Kč
| Energetická třída: | F |
Lustr
Ideal Lux (206387) KAROUSEL SP6, 6xG9, 72cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
11 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
