Zboží ve vánoční nabídce Innogy
Nejprodávanější produkty v kategorii Zboží ve vánoční nabídce Innogy
| 1 |
|
Extol Craft (77901) délka 305mm |
ihned k expedici
|
221 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (92323) držák L-typ magnetický na laser/kameru, 1/4" šroub |
skladem
|
147 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (53146) sada 49ks, CrV |
ihned k expedici
|
479 Kč |
Celkem 1061 produktů
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2218 Esther LED 19,2W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
2 320 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Chromová |
Stojací lampa
Rabalux 2219 LED stojací lampa ESTHER LED/19,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 927 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19.2 W |
| Barva: | Chrom lesklý |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Lustr
Rabalux 2521 Závěsné svítidlo MATTHEW E27/6W
Poslední kus
ihned k expedici
492 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7188 Lustr na řetězu KATHERINE E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 901 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Eglo (94071) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,95W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
746 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94644) LED Bodové svítidlo NOVORIO 3xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 407 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95628) LED Bodové svítidlo SALTO 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
526 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2482 Dagmar LED 21W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 94381 LED-LS/2 CHROM/KLAR-SATINIERT PERITO
Poslední kus
ihned k expedici
278 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Kolarz (960.810+5) LU VALERIE, Messing, glänzend, 15 flg., E14, 40W, IP20, D 75cm, LH 55cm, H 75-120cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 188 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 15 |
Stropní svítidlo
Kolarz (0314.U12.3/AQ40) DL BIANCA, Gold 24K / Knopf Aqua rot-violett, 2 flg., E14, 60W, IP20, D 32cm, L 8cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 271 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Vícebarevná, zlatá, bílá |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5565 LED Bodové svítidlo KAREN 2xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
523 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Immax (07079L) NEO LIMITADO Smart LED závěsné svítidlo 60cm 32W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 261 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Eglo 96774 Závěsné svítidlo MURMILLO 3xE27/28W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Avide (9570074) stropní LED MERKUR 22 okuh IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
607 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570065) stropní LED PANDORA 76cm, dálkové ovládání, 4800lm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 376 Kč
| Max. příkon zdroje: | 80 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (98386) BELESER Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 014 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 75546 venkovní svítidlo 2xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
645 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 2x10W |
| Barva: | Bílá |
Konferenční stolek
Jela Konferenční stolek BRIO-KLS -bílá lesk/pacific ořech (P03129)
Poslední kus
ihned k expedici
4 990 Kč
| Barva: | Bílá lesk |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
