Zahradní domky, skleníky, fóliovníky
Nejprodávanější produkty v kategorii Zahradní domky, skleníky, fóliovníky
| 1 |
|
G21 GAH 1085 - 340 x 319 cm, šedý |
skladem
|
13 990 Kč | |
| 2 |
|
G21 GZ 48 - 251 x 191 cm, pozinkovaný se základnou |
skladem
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Keter Cortina 9x7 grafitový, s podlahou |
skladem
|
33 241 Kč |
Celkem 461 produktů
Plachta
Extol Craft (16124) nepromokavá středně silná 100g/m2, 3x5m, PE
skladem
265 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 300 cm |
Tkanina stínící
EURO nářadí 145450 Tkanina stínící HDPE, 80 g/m2, UV stabilní, 1 x 10 m, zelená
skladem
264 Kč
Plachta
Extol Craft (16122) středně silná 100g/m2, 2x7m, PE
skladem
253 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 700 cm |
| Délka: | 200 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Craft (11122) 4x5m
ihned k expedici
219 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 400 cm |
Plachta
Procraft ST3x3 200g/m2 nepromokavá s oky 3x3 m stříbrná
skladem
216 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 3 cm |
| Délka: | 3 m |
Plachta zakrývací
Enpro 720571 Plachta zakrývací STANDARD, 4 x 6 m, 70 g/m?, modro - stříbrná
skladem
212 Kč
Nepromokavá plachta
Extol Premium (8878201) extra silná 200g/m2, 2x3m
skladem
200 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 300 cm |
| Délka: | 200 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
