Ruční a čelové svítilny
Nejprodávanější produkty v kategorii Ruční a čelové svítilny
| 1 |
|
Extol Light 43135 svítilna 150lm, nabíjecí, USB, zoom, XPE 3W LED |
skladem
|
824 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium 43149L halogenová, baterie 2x1,5V typ AA |
skladem
|
33 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43147) s plamenem, 58cm, solární nabíjení, 33 LED |
skladem
|
202 Kč |
Celkem 190 produktů
LED pochodeň
Extol Light (43147) s plamenem, 58cm, solární nabíjení, 33 LED
skladem
202 Kč
| Typ: | Pochodeň |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43452 čepice s čelovkou 4x25lm, nabíjecí, USB, tmavě šedá, ECONOMY, univerzální velikost
ihned k expedici
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43456 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, tmavě modrá, ECONOMY, univerzální velikost
ihned k expedici
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43455 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, fluorescentní oranžová, ECONOMY, univerzální velikost
skladem
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350252 Zimní čepice s LED svítilnou oranžová
skladem
187 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 60 lm |
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350251 Zimní čepice s LED svítilnou žlutá
skladem
181 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Žlutá |
| Světelný tok: | 60 lm |
Náhradní světlo do čepice
Extol Light (43191A) světlo do čepice, náhradní, nabíjecí, USB
ihned k expedici
179 Kč
| Typ: | Náhradní světlo do čepice |
Čelovka
Extol Premium (8862100) 8 + 2 LED diod, dosvit 15m
skladem
178 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Svítilna na kolo
Emos P3920 SET 1+3x LED, na 3+2x AAA, přední+zadní
Poslední kus
ihned k expedici
177 Kč
| Typ: | Svítilna |
LED kempingová svítilna
Nedes FCL01 2x bílá 1W + 1x červená
ihned k expedici
172 Kč
| Typ: | LED svítilna |
LED pracovní reflektor
Konnoc S-207 5W LED pracovní reflektor ZOOM
ihned k expedici
137 Kč
| Typ: | LED reflektor |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
