Ruční a čelové svítilny
Nejprodávanější produkty v kategorii Ruční a čelové svítilny
| 1 |
|
Extol Light (43195) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, šedá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43197 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, světle šedá/růžová, oboustranná, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
220 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43196 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá se třpytkou a bambulí, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč |
Celkem 190 produktů
Venkovní lucerna
ProGarden KO-AF5000720 Venkovní lucerna s LED svíčkou ratanová 26 cm
skladem
360 Kč
Lucerna
ProGarden KO-HZ1952280zele Lucerna stojící s LED žárovkou skleněná 26 cm zelená
skladem
350 Kč
Čelovka
Extol Light (43186) 350lm, USB nabíjení, s IR čidlem, COB, XPE LED
skladem
342 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Lucerna
Autronic umělý ratan a kov, balón, LED osvětl, vel. S, růžovo-hnědá (PLA113 PINK-S)
skladem CEN
341 Kč
Čepice s čelovkou
Stalco Čepice zimní 2RAYS s LED světlem černá 54-60 S091491038
skladem
334 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 120 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43466 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, tmavě modrá/fialová s bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá/fialová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43465 4x45lm, USB nabíjení, světle šedá s bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Venkovní lucerna
ProGarden KO-AF5000710 Venkovní lucerna s LED svíčkou ratanová 24 cm
skladem
329 Kč
Čelovka
Extol Light (43180) čelovka 100lm, nabíjecí, USB, 3W LED
skladem
320 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
