Ruční a čelové svítilny
Nejprodávanější produkty v kategorii Ruční a čelové svítilny
| 1 |
|
Extol Light 43140 350lm, 360° osvětlení, USB nabíjení s powerbankou, CREE XPG2 R5 LED + 40x LED |
ihned k expedici
|
669 Kč | |
| 2 |
|
Emos P4703 LED svítilna 3W Fokus |
skladem
|
100 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43132) 79cm, solární nabíjení, 35lm |
ihned k expedici
|
302 Kč |
Celkem 190 produktů
Čelovka
Ardon Čelovka KRATOS RAINBOW 1 HEADLAMP
skladem
597 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Nabíjecí lampa
ProGarden KO-CY8001950 Nabíjecí lampa kempingová venkovní s ovladačem RGB 26 cm
skladem
625 Kč
Čelovka
Extol Light (43183) 480lm, nabíjecí, USB, IR čidlo, OSRAM LED+COB LED
skladem
639 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | šedá, modrá |
| Světelný tok: | 480 lm |
Lucerna
Autronic umělý ratan, sloupcová, LED osvětl., vel. L, šedo-černá (PLA106-L)
skladem CEN
665 Kč
Svítilna
Extol Light 43140 350lm, 360° osvětlení, USB nabíjení s powerbankou, CREE XPG2 R5 LED + 40x LED
ihned k expedici
669 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Čelovka
Extol Light 431850 čelovka 500lm, Dual Power - Li-ion nebo AAA, USB nabíjení, s IR čidlem, OSRAM LED+COB LED
skladem
699 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 500 lm |
Lucerna
Autronic umělý ratan, kónická, LED osvětl., šedá, cena za sadu 2 ks (PLA104)
skladem CEN
719 Kč
Pracovní světlo
Extol Light (43145) světlo pracovní, multifunkční, 400lm, USB nabíjení
skladem
739 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
Čelovka
Extol Light (43190) 450lm CREE XPL, nabíjecí, USB, 10W CREE XPL, funkce ZOOM
skladem
769 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, červená |
| Světelný tok: | 450 lm |
Pracovní světlo
Emos P4534 COB LED nabíjecí pracovní reflektor , 600 lm, 3000 mAh
skladem
776 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
Svítilna
Extol Light 43135 svítilna 150lm, nabíjecí, USB, zoom, XPE 3W LED
skladem
824 Kč
| Typ: | LED svítilna |
Náhradní baterie do svítilny
Extol Light (43128B) baterie náhradní 7,4V, Li-ion, 9600mAh
skladem
831 Kč
| Typ: | Náhradní baterie do svítilny |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
