Ruční a čelové svítilny
Nejprodávanější produkty v kategorii Ruční a čelové svítilny
| 1 |
|
Extol Light 43465 4x45lm, USB nabíjení, světle šedá s bambulí, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
329 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43459 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, modrá s bambulemi, dětská |
ihned k expedici
|
239 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43193) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, růžová, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč |
Celkem 190 produktů
Čelovka
Emos P3531 3x AAA, 1x LED + 1x COB + 1x CREE XPG
ihned k expedici
252 Kč
| Typ: | Svítilna |
| Světelný tok: | 330 lm |
Světlo závěsné
Extol Light (43290) se svorkou 230V, 5m kabel, E27
skladem
255 Kč
| Typ: | Závěsné světlo |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43463 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, modrá/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43462 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, šedá/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43461 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fialová/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/fialová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43196 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá se třpytkou a bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Svítilna
Extol Light 43141 svítilna 280lm, zoom, USB nabíjení, XPE LED
skladem
268 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43199 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá, univerzální velikost
ihned k expedici
269 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Svícen na žárovku
Emos ZY2214 Svícen na žárovku E14 dřevěný bílý, hvězda, 48cm, vnitřní
ihned k expedici
290 Kč
| Typ: | Svícen na žárovku |
Montážní lampa
Emos P4203 Montážní lampa (přenosné světlo na žárovku) do zásuvky, 5 m
skladem
300 Kč
Čelovka
Extol Light (43104) 120lm se sensorem
skladem
309 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Světelný tok: | 120 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
