ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Craft 975000 odstraňovač plevele s pojezdovými kolečky |
ihned k expedici
|
219 Kč | |
| 2 |
|
Hawaj Alu 40 l černá |
ihned k expedici
|
4 899 Kč | |
| 3 |
|
Fieldmann FZR 9025-B Nůž pro sekačky FZR 4608-B/4614-B |
ihned k expedici
|
51 Kč |
Celkem 3505 produktů
Mechanická spínací zásuvka
Emos Q9017 Mechanická spínací zásuvka CONSERVE SOCKET
ihned k expedici
402 Kč
Smart zásuvka
Immax (07048L) NEO Smart zásuvka 16 A 3680W Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
Smart vypínač
Immax (07507L) NEO Smart vypínač 2-tlačítkový Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
Nůžky zahradnické
Extol Premium (8872108) 205mm, na stříhání větví do průměru 20mm, HCS
skladem
237 Kč
| Typ: | Zahradnické nůžky |
Koš skládací na listí
Extol Craft (92900) 55x72cm, 170L, 3 držadla, PES
skladem
320 Kč
| Typ: | Koš na listí |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (8878207) extra silná 200g/m2, 4x5m
skladem
649 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 400 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium (8895017) tlakové, 1200W, 6000l/h
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Sací výška: | 1200 cm |
| Max. dopravní výška: | 4000 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
