ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Hawaj UNO 38 L černo-stříbrná s dlouhou hlavicí (vč. teploměru) |
ihned k expedici
|
3 499 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (92900) 55x72cm, 170L, 3 držadla, PES |
skladem
|
320 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (11113) 5x8m, PE |
ihned k expedici
|
530 Kč |
Celkem 3498 produktů
Zahradní stůl
ProGarden KO-X99000220 Zahradní stůl 70 x 40 cm
skladem
804 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní stůl |
Aku strunová sekačka
Extol Industrial 8795614, 40V Li-ion, 2500mAh
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
Kempingová židle
ProGarden KO-X44000350 Kempingová židle skládací bílá / modrá
skladem
889 Kč
| Barva: | Bílá, modrá |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Kempingová židle |
Zahradní stůl
Keter California Cappuccino
skladem
3 485 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní křeslo
Keter Trenton Dining cappuccino
skladem
1 592 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Zahradní stůl
Keter Julie cappuccino
skladem
2 522 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní stůl
Halmar CALVO stůl kulatý černá
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Aku sekačka
Procraft PLM22 (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
3 144 Kč
| Pojezd: | NE |
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 11 kg |
Set zahradního nabytku
Halmar SHARK ( křeslo + zahradní židle 2x + konferenční stolek ), tmavě hnědá / cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Počet kusů v setu: | 4 |
| Materiál: | Kov |
Zahradní lavice
ProGarden KO-YA3000060 125 cm
skladem
1 899 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Materiál: | Dřevo, kov |
| Nosnost (kg): | 280 |
Zahradní lavice
ProGarden KO-X71000570 BISTRO 118 cm antracit
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Zahradní stůl
Autronic Stůl zahradní rozkládací, keramická deska v dekoru dub 200+60x100x77 cm, hliníková konstrukce (AZT-G1920 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
17 490 Kč
| Materiál: | Slinutá keramika |
Balkónový set
Autronic Balkónový set 1+2, stůl 60x60, židle umělý ratan barva antracit, kov antracit (AZ-L1103 GREY)
skladem CEN
1 990 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Zahradní židle
Autronic černý umělý ratan, kov, stohovatelná. (AZC-S2117 BK)
skladem CEN
1 290 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Zahradní stůl
Ambiance KO-X99001110 kulatý kovový 50 x 45 cm zelená
skladem
568 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní židle
Autronic kov, polyratan, šedá, AZ-F1406 GREY
skladem CEN
1 690 Kč
| Materiál: | Polyratan |
sestava zahradního nábytku
Autronic 100x60x69cm, polyratan, šedá, AZS-A1442 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
7 390 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
