ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Craft (99110), 100x130cm, bílá, PES |
ihned k expedici
|
119 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8872180) s rohatkovým převodem, 205mm |
skladem
|
247 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (11126) 8x10m, PE |
ihned k expedici
|
859 Kč |
Celkem 3505 produktů
Plachta
Extol Craft (16124) nepromokavá středně silná 100g/m2, 3x5m, PE
skladem
265 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 300 cm |
Zahradnické nůžky
Extol Premium 8872134 nůžky zahradnické celokovové, 210mm, HCS
skladem
143 Kč
| Typ: | Zahradnické nůžky |
Benzínový křovinořez
Procraft 357GBC
skladem
2 830 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Plachta
Procraft ST3x4 200g/m2 nepromokavá s oky 3x4 m stříbrná
skladem
286 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 3 cm |
| Délka: | 4 m |
Solární sprcha
G21 Spade 60 l, černá
Doprava zdarma
skladem
4 890 Kč
| Objem vody v nádrži: | 60 l |
| Výška: | 228 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14106) silná 150g/m2, 8x12m, PE
skladem
2 399 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1200 cm |
| Délka: | 800 cm |
Plachta
Extol Craft (16127) nepromokavá středně silná 100g/m2, 5x8m, PE
skladem
726 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 500 cm |
Plachta
Extol Craft (16125) nepromokavá středně silná 100g/m2, 4x5m, PE
skladem
364 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 400 cm |
Zahradní nábytek
Keter California třísedadlová pohovka grafitová
Doprava zdarma
skladem
9 110 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní pohovka |
Aku zahradnické nůžky
Extol Industrial 8791580T nůžky zahradnické aku, 16V Li-ion, bez baterie a nabíječky
skladem
1 790 Kč
| Typ: | Aku nůžky |
Aku řetězová pila
Total TGSLI2058, MINI, 20V Li-ion, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
890 Kč
| Délka lišty: | 13 cm |
Zahradní stůl
Keter Julie grafitový
skladem
2 522 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní houpací křeslo
Halmar EGGY šedá / černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 497 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Zahradnické nůžky
Total THT1576033 Nůžky zahradnické, sada 3ks, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
810 Kč
| Typ: | Ruční |
Balkonový stůl
Ambiance KO-X99001750 60 x 43 x 70 cm černý
skladem
915 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ocel |
| Typ: | Balkonový stůl |
Zahradní nábytek
Keter Corfu Relax rohová pohovka grafitová
Doprava zdarma
skladem
8 599 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Ratan |
| Typ: | Zahradní pohovka |
Set zahradního nabytku
Halmar ROCCA ( křeslo + zahradní židle 2x + konferenční stolek ), tmavě šedá / jasně šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 546 Kč
| Barva: | Šedá |
| Počet kusů v setu: | 4 |
| Materiál: | Kov |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
