ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Premium (8876060) 1/2, mosazný, MOSAZ |
skladem
|
211 Kč | |
| 2 |
|
Total THSCRS812801 Nůžky, 275mm, nerezová ocel |
skladem
|
84 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (14107) silná 150g/m2, 3x4m |
skladem
|
1 046 Kč |
Celkem 3499 produktů
Domácí vodárna
Extol Premium (8895150) pro čerpadla do vrtu, 24l, 4bar
skladem
2 189 Kč
| Příkon/výkon: | 230 V |
| Celkový objem: | 24 l |
Benzínový křovinořez
Procraft T4200 Pro
skladem
2 184 Kč
| Objem motoru: | 42,7cm3 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l l |
Elektrická řetězová pila
Extol Craft (405610) 1800W, 350mm
skladem
2 166 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Délka lišty: | 35 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895014 čerpadlo ponorné, pro čerpání do sucha, 400W
skladem
2 149 Kč
| Příkon/výkon: | 400 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 7 m |
Zahradní kolečko
EURO nářadí 139234 Kolečko zahradní LIVEX, 100 l, pozinkovaný rám, žluté
skladem
2 130 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
