ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Premium (8855310) trampská, 270mm |
skladem
|
290 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8871152) sekera, nylonová násada, 650g, nylon |
skladem
|
389 Kč | |
| 3 |
|
Marimex Florida 3, 66x0, 99m RATAN |
skladem
|
5 273 Kč |
Celkem 3498 produktů
Benzínový křovinořez
Procraft 357GBC
skladem
2 830 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VN3000010 BISTRO skládací sada 3 ks
skladem
2 799 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VN3000020 stůl + 2 židle skládací BISTRO
skladem
2 799 Kč
| Barva: | Bílá, hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Plachta
Extol Premium 8878214 plachta PE nepromokavá silná 200g/m2, 8x12m, PE
Doprava zdarma
skladem
2 790 Kč
Aku strunová sekačka
Extol Premium 8895712 sekačka strunová aku, 30cm, 20V Li-ion, 2000mAh
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 789 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895016 čerpadlo ponorné kalové, nerezové tělo, 1100W, 1600l/h, 15m kabel
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 950 cm |
Aku fukar listí
Extol Industrial 8791906 SHARE20V, BRUSHLESS, 4Ah
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Druh pohonu: | Akumulátorový |
| Foukání: | Ano |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Aku křovinořez
Procraft PTA20/2 bez akumulátoru a nabíječky
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 787 Kč
Aku křovinořez
Stayer GRASS CUTTER L20, 18 V (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
2 770 Kč
Zahradní křeslo
Keter Noa cup olivové, kovové nohy, 2 ks
skladem
2 746 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Kov, plast |
| Typ: | Židle |
Zahradní křeslo
Keter Noa cup grafitové, kovové nohy, 2 ks
skladem
2 746 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Kov, plast |
| Typ: | Zahradní židle |
Zahradní křeslo
Keter Noa cup cappuccino, kovové nohy, 2 ks
skladem
2 746 Kč
| Barva: | Černá, béžová |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Zahradní stůl
Halmar BOSCO stůl obdelník černá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Zahradní stůl
Halmar BOSCO obdelník bílá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ocel |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
