ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Premium (8856810) gelový, sada 2ks, univerzální velikost, gelové a pěnové tlumení, zapínání na suchý zip |
skladem
|
369 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8878207) extra silná 200g/m2, 4x5m |
skladem
|
649 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8871277) sekera, sklolaminátová násada, 1500g, násada 700mm |
ihned k expedici
|
579 Kč |
Celkem 3498 produktů
Čerpadlo
Extol Premium (8895009) 1100W, 18500l/h
Doprava zdarma
skladem
3 249 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 800 cm |
Aku nůžky na živý plot
Stayer ROSE L20, 18 V (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
3 191 Kč
Sací koš se spojkou
Heron (8898115) sací koš se spojkou B75, 3 (80mm), pro 8895106, 8895105, 8895102
Doprava zdarma
skladem
3 190 Kč
Aku zahradnícké nůžky
Total TSSLI202581, Brushless, 20V Li-ion, 2000mAh, industrial, 1ks baterie a nabíječky
Doprava zdarma
sleva 15% s kodem JARO15
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
3 190 Kč
| Typ: | Aku nůžky |
Prodlužovací kabel na bubnu
Munos buben 50m plast BASIC 4x zas. 3x1,5
Doprava zdarma
skladem
3 182 Kč
Aku sekačka
Procraft PLM22 (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
3 144 Kč
| Pojezd: | NE |
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 11 kg |
Zahradní křeslo
Halmar MELBY rám - bílá, čalounění - šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Benzínový křovinořez
Procraft 357GBC-S s dělitelnou hřídelí
ihned k expedici
3 099 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
