ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Craft (11115) 8x12m, PE |
ihned k expedici
|
1 260 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (70150) ventil zahradní, 1/2 |
skladem
|
75 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8872107) 180mm, na stříhání větví do průměru 15mm, HCS |
skladem
|
271 Kč |
Celkem 3498 produktů
Řetěz pro řetězové pily
Extol Industrial 8793220 řetěz pro řetězové pily, 3/8 1,3mm, role 1640 článků/30,5m
Doprava zdarma
skladem
3 579 Kč
Zahradní křeslo
Halmar SNAKE přírodní béžová
2 - 3 týdny
3 556 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Akumulátorová baterie
Extol Industrial 8795731 baterie akumulátorová, 60V/4Ah
Doprava zdarma
skladem
3 550 Kč
Prodlužovací kabel na bubnu
Emos P19450P Prodlužovací kabel na bubnu 50 m / 4 zásuvky / červený / PVC / 230 V / 1,5 mm
Doprava zdarma
skladem
3 532 Kč
Solární sprcha
Hawaj UNO 38 L černo-stříbrná s dlouhou hlavicí (vč. teploměru)
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 499 Kč
| Objem vody v nádrži: | 38 l |
| Výška: | 215 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Solární sprcha
Hawaj UNO 38 L černá s dlouhou hlavicí (vč. teploměru)
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 499 Kč
| Objem vody v nádrži: | 38 l |
| Výška: | 215 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Solární sprcha
Hawaj 38 l, černo-stříbrná (vč. teploměru)
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 499 Kč
| Objem vody v nádrži: | 38 l |
| Výška: | 215 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Solární sprcha
Hawaj 38 l, černá (vč. teploměru)
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 499 Kč
| Objem vody v nádrži: | 38 l |
| Výška: | 215 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Solární sprcha
Hawaj 38 l s ruční sprchou | černá
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 499 Kč
| Objem vody v nádrži: | 38 l |
| Výška: | 215 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14113) silná 150g/m2, 10x15m, PE
Doprava zdarma
skladem
3 498 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1500 cm |
| Délka: | 1000 cm |
Solární sprcha
G21 Raven 40 l, černá
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Objem vody v nádrži: | 40 l |
| Výška: | 227 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
