ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Premium (70219) kovový s mosaznými částmi, s kovovým zapichovacím bodcem, MOSAZ |
skladem
|
220 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (70116) pro spojení dvou hadic |
skladem
|
14 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8855322) nerez, 318/193mm |
skladem
|
772 Kč |
Celkem 3498 produktů
Zahradní stůl
Keter Lima grafitový
skladem
3 812 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Benzínový křovinořez s elektrickým startovaním
Procraft 357GBC-EL
skladem
3 799 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Pracovní obuv
Vm Footwear Obuv bezpečnostní kotníková celokožená s membránou BUFFALO 7130-S3 BOA v.42
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 798 Kč
Přenosné zahradní ohniště
Ambiance KO-CM7000210 Ohniště zahradní přenosné kovové 57x31,5 cm
Doprava zdarma
skladem
3 795 Kč
Aku nůžky na větve
Stayer BPB32 L20 BRUSHLESS, 18V (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
3 736 Kč
Zahradní lavice
Keter Patio Bench bílá
skladem
3 730 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost (kg): | 220 |
Čerpadlo
Extol Premium (8895008) 4 stupně, 1000W, 6000l/hod
Doprava zdarma
skladem
3 699 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VM2000060 Sada dřevěného skládacího 3 ks
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Zahradní lavice
ProGarden KO-X71000570 BISTRO 118 cm antracit
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Zahradní lavice
ProGarden KO-X71000560 BISTRO 118 cm bílá
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
