ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Premium (8877030) s motyčkou, délka 40cm, šířka 9,5cm, s nylonovým pouzdrem na opasek |
ihned k expedici
|
193 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8872115) přímé, mini, 153mm, na stříhání rostlin do průměru 6mm, NEREZ |
skladem
|
166 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8871280) štípací,sklolaminátová násada, 1000g |
skladem
|
330 Kč |
Celkem 3505 produktů
Zahradní stůl
Autronic 150x89cm, kov, polywood, béžová, AZT-S1215 CRM
skladem CEN
4 941 Kč
| Materiál: | Polywood |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium (8895040) 750W, 39000l/h
Doprava zdarma
skladem
4 899 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Sací výška: | 500 cm |
| Max. dopravní výška: | 800 cm |
Solární sprcha
Hawaj Alu 40 l černá
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 899 Kč
| Objem vody v nádrži: | 40 l |
| Výška: | 214 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Solární sprcha
G21 Spade 60 l, černá
Doprava zdarma
skladem
4 890 Kč
| Objem vody v nádrži: | 60 l |
| Výška: | 228 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Kempingový nábytek
Progarden KO-CM1000050 skládací stůl + 4 židle černá
skladem
4 795 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v setu: | 5 |
| Materiál: | Kov, plast |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
