ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Craft (745107) 5ks náhradních břitů, tlačítko pro výměnu břitu |
ihned k expedici
|
202 Kč | |
| 2 |
|
Marimex Tampa 3, 66x0, 91m RATAN |
skladem
|
2 468 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (970198) 20ks, O 23/12mm |
skladem
|
45 Kč |
Celkem 3505 produktů
Zahradní úložný box
ProGarden KO-Y54401050 Zahradní úložný box multifunkční 117 x 74 x 110 cm
Doprava zdarma
skladem
5 199 Kč
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VM2000040 Sada dřevěného nábytku 3 ks akát šedá
Doprava zdarma
skladem
5 199 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VM2000030 Sada dřevěného nábytku 3 ks akát bílá
Doprava zdarma
skladem
5 199 Kč
| Barva: | Bílá, hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Aku nůžky na větve
Stayer BPB32 L2012 SET BRUSHLESS, 18 V, 1x baterie 2 Ah, (nabíječka + taška)
Doprava zdarma
skladem
5 140 Kč
Prodlužovací kabel na bubnu
Emos 82P08440 Buben 4 zásuvky, 40m, 2,5mm, guma / neopren
Doprava zdarma
skladem
5 091 Kč
Zahradní nábytek
Keter Corfu love seat max třísedačková pohovka grafitová
Doprava zdarma
skladem
5 040 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní pohovka |
Čerpadlo do vrtu
Extol Premium (8895062) 950W, 105m, 1920l/h, 88mm, 1
Doprava zdarma
skladem
4 999 Kč
Solární sprcha
G21 Amber 60 l, černo-stříbrná
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 990 Kč
| Objem vody v nádrži: | 60 l |
| Výška: | 228 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium (8895017) tlakové, 1200W, 6000l/h
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Sací výška: | 1200 cm |
| Max. dopravní výška: | 4000 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
