ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Total THWS010901 Postřikovač zahradní - sprcha, 9funkční, ABS, ABS |
ihned k expedici
|
145 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (92800) 44cm, plastová rukojeť |
ihned k expedici
|
210 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8872108) 205mm, na stříhání větví do průměru 20mm, HCS |
skladem
|
237 Kč |
Celkem 3505 produktů
Zahradní křeslo
Keter California Cappuccino 2ks
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní židle |
Zahradní pohovka
Keter Elements 3sedačková pohovka grafitová
Doprava zdarma
skladem
7 520 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost (kg): | 3 místný |
Ponorné čerpadlo
Kärcher BP 4 Deep Well
Doprava zdarma
skladem
7 497 Kč
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Max. dopravní výška: | 4300 cm |
Plotový sloupek
G21 pro branku a bránu 15x166 cm s patkou, antracitový, 2 kusy
Doprava zdarma
skladem
7 470 Kč
Benzínová sekačka
VeGA 46 HWXV 6in1 + balení 0,6l oleje (zdarma)
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ihned k expedici
7 390 Kč
| Šířka záběru: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Objem koše: | 70 l |
sestava zahradního nábytku
Autronic 100x60x69cm, polyratan, šedá, AZS-A1442 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
7 390 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Zahradní nábytek
Keter Elements balkónový modulární set grafitový
Doprava zdarma
skladem
7 374 Kč
| Barva: | Grafit |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Plast |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
