ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Premium (8873316) teleskopické převodové kovadlinkové, 670-940mm, HCS |
ihned k expedici
|
669 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (11114) 6x10m |
ihned k expedici
|
639 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (97302) polykarbonát, univerzální velikost, čirý, panoramatický zorník třídy F |
ihned k expedici
|
39 Kč |
Celkem 3505 produktů
Plachta
Extol Craft (16128) nepromokavá středně silná 100g/m2, 6x10m, PE
skladem
1 389 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1000 cm |
| Délka: | 600 cm |
Zahradní nábytek
Keter Corfu love seat max třísedačková pohovka grafitová
Doprava zdarma
skladem
5 040 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní pohovka |
Ponorné čerpadlo
Kärcher BP 4 Deep Well
Doprava zdarma
skladem
7 497 Kč
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Max. dopravní výška: | 4300 cm |
Zahradní stůl
Keter FUTURA antracit
skladem
2 612 Kč
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní stůl |
Ratanový nábytek
DOMO Garden CORFU WEEKEND antraci
Doprava zdarma
skladem
5 293 Kč
| Barva: | Antracitová |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Umělý ratan |
Zahradní nábytek
Keter California dvousedadlová pohovka grafitová
Doprava zdarma
skladem
7 089 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní pohovka |
Zahradní stůl
Keter Patio Cooler šedý
Doprava zdarma
skladem
8 369 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov, plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní křeslo
Halmar GARDENA 2S dvojité černá / přírodní / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Ratan |
| Typ: | Zahradní pohovka |
Zahradní křeslo
Halmar MELBY rám - bílá, čalounění - šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Zahradní židle
Halmar MIDAS tmavě hnědá
2 - 3 týdny
904 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Křeslo |
Zahradní stůl
Halmar MOBIL barva: sklo - černá, ratan - c.hnědá
2 - 3 týdny
1 727 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Zahradní stůl
Halmar MASTER barva: sklo - černá, ratan - c.hnědá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 424 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ratan |
| Typ: | Stůl |
Zahradní stůl
Ambiance KO-X59000120 kulatý kovový 48 x 48 cm zelená
skladem
1 003 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní set
Autronic Zahradní set 1+1+2, stůl 90x48, židle a dvojsedačka, přírodní umělý ratan, kov antracit, světle šedá látka (AZ-L1880 NAT)
Doprava zdarma
skladem CEN
10 990 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Zahradní set
Autronic Zahradní set 1+1+2, stůl 90x48, židle a dvojsedačka, Antracitový umělý ratan, kov antracit, tmavě šedá látka (AZ-L1880 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
10 990 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Zahradní stůl
Keter Porto 200 walnut black steel
Doprava zdarma
skladem
5 235 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Kov, plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní stolek
Homestyling KO-X99001420 70x40 cm barva terra
skladem
868 Kč
| Barva: | Cihlově červená |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní židle
Autronic kov, polyratan, šedá, AZ-F1406 GREY
skladem CEN
1 690 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Zahradní sestava
Autronic 156x78x74cm, polywood, šedá, AZS-B1656 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
8 490 Kč
| Materiál: | Polywood |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
