ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Hawaj UNO 38 L černo-stříbrná s dlouhou hlavicí (vč. teploměru) |
ihned k expedici
|
3 499 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (92900) 55x72cm, 170L, 3 držadla, PES |
skladem
|
320 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (11113) 5x8m, PE |
ihned k expedici
|
530 Kč |
Celkem 3505 produktů
Náhradní korba ke kolečku
Extol Premium 8891590D korba náhradní, plastová, 100l
skladem
1 469 Kč
| Typ: | Náhradní korba |
Plachta
Procraft ST3x3 200g/m2 nepromokavá s oky 3x3 m stříbrná
skladem
216 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 3 cm |
| Délka: | 3 m |
Zahradní nábytek
Keter Elements balkónový modulární set grafitový
Doprava zdarma
skladem
7 374 Kč
| Barva: | Grafit |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Plast |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VN3000010 BISTRO skládací sada 3 ks
skladem
2 799 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Zahradní lavička
ProGarden KO-VM2000070 120 cm Akát
skladem
3 399 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Materiál: | Dřevo |
| Nosnost (kg): | 110.00 |
Zahradní stůl
Keter Lima grafitový
skladem
3 812 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní stůl
Keter Corfu II grafitový
skladem
1 110 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní pohovka
Keter California třísedadlová pohovka Cappuccino
Doprava zdarma
skladem
8 711 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní pohovka |
Zahradní židle
Halmar ZLATAN zahradní židle tmavě šedá / j.šedá (1p=1szt)
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov, textil |
| Typ: | Houpací křeslo |
Zahradní stůl
Halmar CALVO kulatý bílá
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Kempingový nábytek
Progarden KO-CM1000050 skládací stůl + 4 židle černá
skladem
4 795 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v setu: | 5 |
| Materiál: | Kov, plast |
Aku sekačka
Procraft PLM22 (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
3 144 Kč
| Pojezd: | NE |
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 11 kg |
Zahradní lavice
ProGarden KO-X71000560 BISTRO 118 cm bílá
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Zahradní židle
Autronic Židle zahradní,kov,umělý ratan, látka šedá (AZ-F1406 NAT)
skladem CEN
1 690 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Zahradní židle
Autronic černý umělý ratan, kov, stohovatelná. (AZC-S2117 BK)
skladem CEN
1 290 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Zahradní stůl
Autronic 90x90cm, kov, šedá, AZT-L1352 GREY
skladem CEN
2 990 Kč
| Materiál: | Tvrzené sklo |
Benzínový křovinořez s elektrickým startovaním
Procraft 357GBC-EL
skladem
3 799 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
