ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Total THWS010901 Postřikovač zahradní - sprcha, 9funkční, ABS, ABS |
ihned k expedici
|
145 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (92800) 44cm, plastová rukojeť |
ihned k expedici
|
210 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8872108) 205mm, na stříhání větví do průměru 20mm, HCS |
skladem
|
237 Kč |
Celkem 3505 produktů
Čerpadlo
Extol Premium (8895001) 750W, 18000l/hod
Doprava zdarma
skladem
5 299 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
Čerpadlo
Extol Premium (8895009) 1100W, 18500l/h
Doprava zdarma
skladem
3 249 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 800 cm |
Zahradní lavice
Keter Lavice EDEN 265L béžová+hnědá
Doprava zdarma
skladem
3 438 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost (kg): | 110.00 |
Zahradní stůl
ProGarden KO-X99000220 Zahradní stůl 70 x 40 cm
skladem
804 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní stůl |
Elektrická sekačka
Procraft NM2100
Doprava zdarma
skladem
2 908 Kč
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 16,8 kg |
Benzínový křovinořez
Procraft T4200 Pro
skladem
2 184 Kč
| Objem motoru: | 42,7cm3 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l l |
Aku řetězová pila
Total TGSLI20685, mini, 20V LI-ION, Brushless, 1ks baterie, 1ks nabíječky
Doprava zdarma
sleva 15% s kodem JARO15
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
3 950 Kč
| Délka lišty: | 15 cm |
Zahradní nábytek
Keter Corfu love seat dvousedačka grafitová
skladem
3 960 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Pohovka |
Plachta
Procraft BT5x8 50g/m2 nepromokavá s oky 5x8 m modrá
skladem
276 Kč
| Šířka: | 5 m |
| Délka: | 8 m |
| Gramáž: | 50 g/m2 |
Aku strunová sekačka
Extol Industrial 8795614, 40V Li-ion, 2500mAh
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
Aku zahradnícké nůžky
Extol Craft 402456, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2Ah
skladem
1 650 Kč
| Typ: | Akumulátorový |
Zahradní nábytek
Keter Elements balkónový modulární set grafitový
Doprava zdarma
skladem
7 374 Kč
| Barva: | Grafit |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Plast |
Plachta
Enpro Plachta zakrývací PROFI, 3 x 5 m, 200 g/m2, zelená
skladem
326 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 300 cm |
| Délka: | 500 cm |
Plachta
Enpro Plachta zakrývací PROFI, 10 x 15 m, 200 g/m2, zelená
Doprava zdarma
skladem
3 263 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 15 cm |
| Délka: | 10 m |
Zahradní rukavice
Extol Lady 8856674 rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 8
skladem
82 Kč
| Velikost: | 8" |
Aku fukar listí
Extol Industrial 8791906 SHARE20V, BRUSHLESS, 4Ah
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Druh pohonu: | Akumulátorový |
| Foukání: | Ano |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
