ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Craft (11125) 6x8m, PE |
ihned k expedici
|
550 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8872105) přímé, 200mm, na stříhání rostlin do průměru 6mm, pracovní délka čelistí 75mm, HCS |
|
ihned k expedici
|
230 Kč |
| 3 |
|
Extol Premium (8855110) zavírací nerez, 170/100mm, délka otevřeného nože 170mm, délka zavřeného nože 100mm, kvalitní dřevěná rukojeť |
ihned k expedici
|
261 Kč |
Celkem 3505 produktů
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14103) silná 150g/m2, 4x5m, PE
skladem
446 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 400 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (8878201) extra silná 200g/m2, 2x3m
skladem
200 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 300 cm |
| Délka: | 200 cm |
Aku strunová sekačka
Total TGTLI20301 Sekačka strunová AKU, 20V Li-ion, 2000mAh, baterie a nabíječka
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 990 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Aku zahradnícké nůžky
Total TSSLI202581, Brushless, 20V Li-ion, 2000mAh, industrial, 1ks baterie a nabíječky
Doprava zdarma
sleva 15% s kodem JARO15
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
3 190 Kč
| Typ: | Aku nůžky |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14105) silná 150g/m2, 6x10mm, PE
skladem
1 367 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1000 cm |
| Délka: | 600 cm |
Rukavice pracovní
Extol Premium (8856656) rukavice pracovní kožené, 9, velikost 9
skladem
196 Kč
| Velikost: | 9 |
Čerpadlo
Extol Premium (8895000) 250W, 9000l/hod
Doprava zdarma
skladem
2 949 Kč
| Příkon/výkon: | 250 W |
Plachta
Extol Craft (16126) nepromokavá středně silná 100g/m2, 4x6m, PE
skladem
444 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 600 cm |
| Délka: | 400 cm |
Plachta
Extol Craft (16123) středně silná 100g/m2, 3x4m, PE
skladem
276 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 400 cm |
| Délka: | 300 cm |
Elektrická řetězová pila
Extol Craft (405610) 1800W, 350mm
skladem
2 166 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Délka lišty: | 35 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895014 čerpadlo ponorné, pro čerpání do sucha, 400W
skladem
2 149 Kč
| Příkon/výkon: | 400 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 7 m |
Aku tlakový čistič
Extol Premium 8891858 SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Maximální tlak: | 22 bar |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14113) silná 150g/m2, 10x15m, PE
Doprava zdarma
skladem
3 498 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1500 cm |
| Délka: | 1000 cm |
Čerpadlo elektrické
Extol Premium (8895005) 1100W, 16200l/hod
Doprava zdarma
skladem
6 499 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 500 cm |
| Max. dopravní výška: | 1000 cm |
Kultivátor s elektrickým motorem
Riwall PRO RET 3275
skladem
2 603 Kč
| Šířka záběru: | 32 cm |
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Motor: | Elektrický |
Plachta
Extol Craft (16121) PE nepromokavá středně silná 100g/m2, 2x3m, PE
skladem
110 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 300 cm |
| Délka: | 200 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium (8895040) 750W, 39000l/h
Doprava zdarma
skladem
4 899 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Sací výška: | 500 cm |
| Max. dopravní výška: | 800 cm |
Benzínová řetezová pila
Procraft GS-502
skladem
1 806 Kč
| Příkon/výkon: | 2100 W |
| Délka lišty: | 400/450 mm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
