ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Premium (8873116) teleskopické převodové dvousečné, 670-940mm, HCS |
ihned k expedici
|
629 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8871286) štípací, sklolaminátová násada, 2000g |
ihned k expedici
|
579 Kč | |
| 3 |
|
Extol Industrial 8791580 nůžky zahradní aku, 16V Li-ion, 2x2000mAh |
ihned k expedici
|
2 990 Kč |
Celkem 3505 produktů
Čerpadlo
Extol Craft (414170) membr. Hlub. ponorné, 300W, 1400l/hod, 10m
skladem
1 282 Kč
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Sací výška: | 500 cm |
| Max. dopravní výška: | 5000 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14104) silná 150g/m2, 5x8m, PE
skladem
1 001 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 500 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (8878203) extra silná 200g/m2, 3x5m
skladem
485 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 300 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (8878211) plachta PE nepromokavá extra silná 200g/m2, 6x8m
skladem
1 368 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 600 cm |
Aku nůžky na trávu a živý plot
Extol Premium (8895602) s teleskopickou násadou, 7,2V Li-ion, 1500mAh
skladem
1 579 Kč
| Délka lišty: | 14 cm |
| Typ: | Na trávu, na živý plot |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14107) silná 150g/m2, 3x4m
skladem
1 046 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 400 cm |
| Délka: | 300 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14108) plachta PE nepromokavá silná 150g/m2, 4x6m
skladem
566 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 600 cm |
| Délka: | 400 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895015 čerpadlo ponorné do sudu, 350W, 5000l/h
skladem
1 479 Kč
| Příkon/výkon: | 350 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 1100 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14109) silná 150g/m2, 2x8m, PE
skladem
379 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 200 cm |
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895016 čerpadlo ponorné kalové, nerezové tělo, 1100W, 1600l/h, 15m kabel
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 950 cm |
Srp na trávu
Extol Premium 8877100 s plast. rukojetí, délka 40cm (pro praváky)
skladem
301 Kč
| Typ: | Srp na trávu |
Plachta
Extol Craft (16122) středně silná 100g/m2, 2x7m, PE
skladem
253 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 700 cm |
| Délka: | 200 cm |
Domácí vodárna
Extol Premium (8895150) pro čerpadla do vrtu, 24l, 4bar
skladem
2 189 Kč
| Příkon/výkon: | 230 V |
| Celkový objem: | 24 l |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14102) silná 150g/m2, 2x3m
skladem
141 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 300 cm |
| Délka: | 200 cm |
Čerpadlo
Extol Premium (8895008) 4 stupně, 1000W, 6000l/hod
Doprava zdarma
skladem
3 699 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
Rukavice zahradní
Extol Premium (8856670) nylonové polomáčené v nitrilu, velikost 8
skladem
38 Kč
| Velikost: | 8" |
Kleště zahradní
Total THTPTM1251 vázací, 32cm
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
430 Kč
| Typ: | Vázací kleště |
Zahradní stůl
Keter Elise plastový grafitový
skladem
1 179 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Plachta
Procraft ST5x6 200g/m2 nepromokavá s oky 5x6 m stříbrná
skladem
704 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 6 m |
| Délka: | 5 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
