WHIRLPOOL - Hýčkejte svoji domácnost
Nejprodávanější produkty v kategorii WHIRLPOOL - Hýčkejte svoji domácnost
| 1 |
|
Whirlpool WSIO 3O34 PFE X |
ihned k expedici
|
13 290 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool GOWL 728/NB |
ihned k expedici
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WL S5360 BF/W |
ihned k expedici
|
12 990 Kč |
Celkem 40 produktů
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSBO 3O34 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 890 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 67 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 6240S EU/N
Doprava zdarma
skladem
8 467 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Vestavná pračka
Whirlpool BI WMWG 71483E EU N
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 69 kWh/100 cyklů |
| Náplň: | 7 kg |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N
Doprava zdarma
skladem
9 446 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6.5 kg |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S3777 NE
Doprava zdarma
skladem
13 490 Kč
| Šířka: | 77 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S7560 NE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIC 3C34 PFE S
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFL 6238 W EE
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Ostrůvkový odsavač par
Whirlpool AKR 504 IX/1
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O34 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.66 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Indukční varná deska
Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXL
Doprava zdarma
skladem
35 990 Kč
| Šířka: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIO 3T133 PLE
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Pračka s plněním plněním
Whirlpool FFB 8469 BV EE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFD 8648 BV EE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1600 |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S8560 AL
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S4160 BF
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Pračka se sušičkou
Whirlpool FFWDD 1076258 BV EU
Doprava zdarma
skladem
15 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Náplň: | 10 kg |
| Hloubka: | 60.5 cm |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRBX 6252BS EU
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 6240L EU/N
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
