WHIRLPOOL - Hýčkejte sebe i svůj domov
Nejprodávanější produkty v kategorii WHIRLPOOL - Hýčkejte sebe i svůj domov
| 1 |
|
Whirlpool GOWL 728/NB |
ihned k expedici
|
9 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool W7 OS4 4S1 P |
ihned k expedici
|
14 999 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WL S5360 BF/W |
ihned k expedici
|
12 990 Kč |
Celkem 27 produktů
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O34 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.66 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Indukční varná deska
Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXL
Doprava zdarma
skladem
35 990 Kč
| Šířka: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Odsavač par pro zabudování do pracovní desky
Whirlpool WDO 93F B K
Doprava zdarma
skladem
36 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 500 m3/h |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S4160 BF
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S1360 NE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Plynová varná deska
Whirlpool GMWL 728/IXL
Doprava zdarma
skladem
9 490 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

