Výpis produktů výrobce Total
Nejprodávanější produkty v kategorii Total
| 1 |
|
Total THWS010901 Postřikovač zahradní - sprcha, 9funkční, ABS, ABS |
ihned k expedici
|
145 Kč | |
| 2 |
|
Total THT250FL1206 Šroubovák s hroty, sada 12ks, CrV |
skladem
|
133 Kč | |
| 3 |
|
Total THT2K0302 sada 3ks, industrial, 1000V, CrV |
ihned k expedici
|
490 Kč |
Celkem 362 produktů
Příklepová vrtačka
Total THKTHP1152 Vrtačka s příklepem a nářadím, 680W, 115ks
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
1 890 Kč
Pistole tavná lepící
Total TGGLI2001 Pistole tavná lepící AKU 20V, 11,2mm, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
470 Kč
Šroubovák křížový
Total THT22636 šroubovák křížový, indistrial, PH3 8x150mm, CrV
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
67 Kč
Konektor na hadice
Total THHC604101 Konektor na hadice, ABP, PP
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
275 Kč
Aku řetězová pila
Total TGSLI2068, mini, 20V Li-ion, brushless, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
Doprava zdarma
sleva 15% s kodem JARO15
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
2 890 Kč
Kleště
Total THT115242 kleště na kabely, industrial, 600mm
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
490 Kč
Kleště multifunkční
Total TFMFT01151 Kleště multifunkční, 15 funkcí
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
360 Kč
Aku řetězová pila
Total TGSLI2068 Řetězová pila aku, mini, Brushless, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 190 Kč
Kleště odizolovací/krimpovací
Total THT152429 Kleště odizolovací/krimpovací
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
590 Kč
Aku kompresor
Total TACLI2001 Kompresor AKU, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
950 Kč
| Maximální tlak: | 10 bar |
| Napájení: | Aku (Li-ion) |
Svěrka
Total THT1320501 Svěrka F, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
152 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Aku strunová sekačka
Total TGTLI20301 Sekačka strunová AKU, 20V Li-ion, 2000mAh, baterie a nabíječka
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 990 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Aku zahradnícké nůžky
Total TSSLI202581, Brushless, 20V Li-ion, 2000mAh, industrial, 1ks baterie a nabíječky
Doprava zdarma
sleva 15% s kodem JARO15
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
3 190 Kč
| Typ: | Aku nůžky |
Ruční aku vysavač
Total TVLI2001 20V Li-ion, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 450 Kč
| Příkon/výkon: | 20 V |
| Barva: | Tyrkysová |
| Objem sáčku/nádoby: | 0.7 l |
Vázací páska
Total THTPTM1251T k vázacím zahradním kleštím, 25m
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
198 Kč
| Barva: | Červená |
Stolní bruska
Total TBG35020 bruska stolní dvoukotoučová, 350W, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
2 190 Kč
| Příkon: | 350 W |
Svěrka
Total THT1321204 Svěrka F, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
490 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Aku řetězová pila
Total TGSLI2058, MINI, 20V Li-ion, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
890 Kč
| Délka lišty: | 13 cm |
Zahradnické nůžky
Total THT1576033 Nůžky zahradnické, sada 3ks, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
810 Kč
| Typ: | Ruční |
Aku šroubovák
Total TSDLI04062 mini, 4V, USB nabíjení, se sadou bitů
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
690 Kč
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
