Výpis produktů výrobce Taurus
Nejprodávanější produkty v kategorii Taurus
| 1 |
|
Taurus RAPIDISSIMO CLEAN |
ihned k expedici
|
499 Kč | |
| 2 |
|
Taurus GRILL & CO LEGEND |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 3 |
|
Taurus MAXIMS PLUS |
ihned k expedici
|
499 Kč |
Celkem 47 produktů
Kameninový gril
Taurus GALEXIA STONE
ihned k expedici
559 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/tmavě šedá |
| Typ grilu: | Stolní |
Elektrický gril
Taurus MAXIMS PLUS
ihned k expedici
499 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stojanový |
Kulma na vlasy
Taurus VOLUME STYLER
ihned k expedici
199 Kč
| Příkon/výkon: | 41 W |
| Barva: | Černá, zlatá |
| Funkce ionizace: | Ne |
Parní čistič
Taurus RAPIDISSIMO CLEAN
ihned k expedici
499 Kč
| Příkon/výkon: | 1050 W |
| Barva: | Černá, Modrá |
| Celkový objem: | 350 ml |
Ruční šlehač
Taurus PRIMA
ihned k expedici
349 Kč
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Depilátor
Taurus TRIM & SHAVE
ihned k expedici
349 Kč
| Napájení: | 12 V/230 V |
| Počet stupňů výkonu: | - |
| Masážní systém: | Ne |
Mlýnek na kávu
Taurus AROMATIC
ihned k expedici
349 Kč
| Příkon/výkon: | 150 W |
| Barva: | Černá/stříbrná |
| Kapacita zásobníku na zrna: | Na 50 g kávových zrn |
Zastřihovač nosních chloupků
Taurus HIPNOS
ihned k expedici
129 Kč
| Napájení: | 1 x AA |
| Barva: | Černá/stříbrná |
| Pouzdro: | Ne |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
