Výpis produktů výrobce Pyramis
Nejprodávanější produkty v kategorii Pyramis
| 1 |
|
Pyramis CR 1 1/2 nerez |
skladem
|
1 378 Kč | |
| 2 |
|
Pyramis ELBO 80 HORIZONTAL LEFT |
ihned k expedici
|
6 190 Kč | |
| 3 |
|
Pyramis ALEA 100x50 1B 1D 107165301 |
skladem
|
5 121 Kč |
Celkem 257 produktů
Hrnec s kamennovým povrchem
Pyramis 24 STONE CHEF 5l 014003801
ihned k expedici
1 560 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nerezový kuchyňský dřez
Pyramis CORE (80x60) 1B 1D (101041501)
skladem
1 511 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Nerezový kuchyňský dřez
Pyramis E 33-46 nerez
ihned k expedici
1 500 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Páková kuchyňská vodovodní baterie
Pyramis SERENO (80x120x180) (96.701.038)
ihned k expedici
599 Kč
| Barva: | Chrom |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Nerezový kuchyňský dřez
Pyramis CR 1 1/2 nerez
skladem
1 378 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Nerezový hrnec
Pyramis 28 ZEON 8,6l 015228201
ihned k expedici
1 292 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 8.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kuchyňský nerezový dřez
Pyramis E 860 860x435
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Páková vodovodní baterie
Pyramis ASALIA CARBON 090922438
skladem
990 Kč
| Barva: | Carbon |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Páková vodovodní baterie
Pyramis ASALIA GREY 090921301
skladem
990 Kč
| Barva: | Světle šedá |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Páková vodovodní baterie
Pyramis ASALIA IRON GREY 90933301
skladem
990 Kč
| Barva: | Tmavě šedá |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Páková vodovodní baterie
Pyramis ASALIA SNOW (090919701)
skladem
846 Kč
| Barva: | Bílá |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Nerezový kuchyňský dřez
Pyramis CA1 Ø60 100120401 (BAZAR)
ihned k expedici
836 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Hrnec
Pyramis 24 RED DIAMOND 014010701 - 5,2l
ihned k expedici
699 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nerezový hrnec
Pyramis 24 STEEL LINE 3,9l 014005901
ihned k expedici
659 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.9 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Vodovodní páková baterie
Pyramis ASALIA CHROM
ihned k expedici
690 Kč
| Barva: | Chromová |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
